R-PROGRES s.r.o.
1713 Antonína Sochora, Teplice 41501
Status: Nedostupný
To change image, hover mouse over thumbnails below
Shrnutí
 Ad #:519
 Status: Nedostupný
 Typ záznamu: Na prodej
 Cena: 2.350.000,00 Kč
 Kategorie:Byty
 Lokalita:Teplice
 StátCounty/Obec:Česká republika
Detaily
 Pokoje:4
 Kuchyně:1
 Obytná plocha:100
 Koupelny:1
 Nadzemní podlaží:1
 Nejbližší město:Teplice
Popis

Přejete si bydlet dobře a bez starostí?

Nadstandardně řešený a umístěný byt vám to umožní. Najdete ho na klidném a krásném místě v Teplicích – Šanov II. v 1 nadzemním podlaží. Na patře nemá přímého souseda, díky tomu je bydlení velmi příjemné.

Celý byt byl od základu přebudován (včetně podlah, stěn, stropů, rozvodů el. i vody a koupelny), to umožnilo vytvořit v interiéru prvky které jsou praktické a zároveň atraktivní. Například, vestavěná šatna do které uložíte většinu oděvů je nenápadná a velmi praktická. Její stěna, pak posloužila pro vytvoření vestavěných vitrínek. V kuchyni byl vybudován prostor pro špajzku do které se hravě vejde pračka, sušička a spousta věcí, které potřebujete mít v kuchyni po ruce, ale nepotřebujte, aby je všichni viděli.

Barový pult vkusně propojuje kuchyňskou linku se vzdušným obývacím pokojem, který plynule přechází v otevřenou předsíň. Zde najdete vestavěnou skříň a vstup do dětského pokoje, ložnice, šatny a koupelny. V ní je sprchový kout, vana a opticky oddělená toaleta. Podlahové topení se postará o příjemné klima v zimních měsících a zvuková izolace ve stěnách a stropu o vaši intimitu.

Celý byt je vzdušný a světlý. V letních měsících je dobře chráněn před slunečním žárem vzrostlými stromy a perfektní izolací, zdiva, oken i stěn. Izolaci oceníte zvláště v zimních měsících, kdy i při velkých mrazech jsou náklady na vytápění minimální.

Velkou výhodou bytu je, že k němu patří nebytový prostor (bývalá kočárkárna), který také prošel celkovou rekonstrukcí. Lze ho s minimem stavebních úprav propojit s bytem nebo ponechat jako kancelář. Jeho součástí je i sklepní část, sloužící pro ukládání sezóních věcí. Na chodbě, hned vedle vchodu do bytu se nachází ještě jeden malý nebytový prostor, do kterého lze odkládat nepotřebné věci.

V letních měsících si můžete užít 6 metrů dlouhou lodžii na které se dá posedět a v malém i zahradničit. Pokud byste se báli nevítaných hostů, lze ji bezpečně uzavřít skleněnými posuvnými bloky.

V blízkosti najdete poštu, nákupní centrum, lékárnu a zastávku trolejbusu. Autem lze parkovat přímo před domem nebo můžete využít 400 m vzdálený hlídaný parkovací dům. V okolí domu se nachází hodně zeleně, spolubydlící se pečlivě starají o čistotu v domě i před ním.

Byt je volný k nastěhování od 1.8.2019. a bez toho abyste ho viděli to nepůjde. Prosím, pro bližší informace kontaktujte makléře.Nový - Nový

Open House Listings - Open House ListingsPowered by EZ Realty